Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ] 

úte dub 15, 2008 7:46 am


Cards(9-4,H5-1)-Brewers(8-4,A4-2)

Cards po ĂşspěšnĂ©m vstupu do sezony :) , kterĂ˝ dle mĂ©ho pĹ™edÄŤil všechna oÄŤekávánĂ­, pĹ™ivĂ­tajĂ­ nynĂ­ doma favorita divize Brewers, kteří zaznamenali takĂ© ĂşspěšnĂ˝ vstup a jsou v Centralu hned za Cards, ale majĂ­ o zápas mĂ©nÄ›. V prvnĂ­m vzájemnĂ©m utkánĂ­ tĂ©to sezony (loĹ



Nahoru Nahoru
 

úte dub 15, 2008 7:50 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 15, 2008 7:53 am

 
Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: stř čer 20, 2007 12:32 am
Příspěvky: 31

Páni, dneska je na kopci za Baltimore Trachsel. To jak vidím, vždycky mě začínají svrbět grošáky v kapse :lol:
Mám pocit, že Blue Jays dneska vypadjí moc dobře :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 15, 2008 8:03 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

New York (7-7) v Tampa Bay (6-7). Pri svojom prvom štarte v sezĂłne prekvapil New York Yankees, keÄŹ prehádzal Andy Pettitta a doviedol Tampu k vĂ­ĹĄazstvu v Yankee Stadium. ÄŽalší podobnĂ˝ štart uĹľ asi nikoho neprekvapĂ­. Jackson sa pokĂşsi pokraÄŤovaĹĄ vo vĂ˝bornĂ˝ch aprĂ­lovĂ˝ch štartoch, keÄŹ dnes naĹ


Naposledy upravil metallica dne úte dub 15, 2008 11:13 am, celkově upraveno 14


Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 15, 2008 8:03 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

fernando píše:
Páni, dneska je na kopci za Baltimore Trachsel. To jak vidím, vždycky mě začínají svrbět grošáky v kapse :lol:
Mám pocit, že Blue Jays dneska vypadjí moc dobře :wink:


tiez mam takych oblubencov :lol:



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 15, 2008 5:46 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

ja si z tych dennych zapasov skusim Texas, Milwood vyzera ze sa vradil k lepsim vykonom a hadze ako jednotka rotacie, posledne tri zapasy mu proti Angels vysli, nepustil viac ako dva dobehy, snad ho dnes podpori aj palka, naposledy spravili na Moseleyho pat dobehov v piatich zmenach



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 15, 2008 6:58 pm

 

metallica píše:
ja si z tych dennych zapasov skusim Texas, Milwood vyzera ze sa vradil k lepsim vykonom a hadze ako jednotka rotacie, posledne tri zapasy mu proti Angels vysli, nepustil viac ako dva dobehy, snad ho dnes podpori aj palka, naposledy spravili na Moseleyho pat dobehov v piatich zmenach


Dívám se na to a naprosto s tebou souhlasim a určitě si na to taky vsadím. Dík za upozornění.



Nahoru Nahoru
 

úte dub 15, 2008 7:09 pm

 

Takže na dnešek mi to vychází na Diamondbacks, jednak jsou nařadě :) , ale hlavně se mi zdá,že dnes hraje všechno pro ně. Lepší SP, bulpen a snad se prosadí i na pálce. Navíc se mi nezdá, že by měli prohrát s Giants 2x po sobě. Ale ještě to zvážím, ten kurz nic moc :( .
Nebo, že by opět ovar :lol: :lol: :lol:



Nahoru Nahoru
 

úte dub 15, 2008 7:28 pm

 

Tip No.2 Red Sox, Timu Wakefieldovi se na Indiány sice až tak moc nedaří, ale jeho protějšek Paul Byrd zatím podal dva velice špatné výkony a snad mu to vydrží. Na pálce je v dobré formě Manny a věřím i v podporu ostatních, celkově v posledním týdnu Boston podává přesvědčivější výkony, kurz okolo 2 se mi zdá také vyhovující.



Nahoru Nahoru
 

úte dub 15, 2008 7:29 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

ja sa tych Dbacks trosku bojim, v minulej sezone boli seriovym muzstvom, ked tahali serie vitazstiev a prehier, navyse ten Correia zatial nehadze zle ... aj ked samozrejme sila Arizony a Giants je trosku rozdielna



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 15, 2008 7:35 pm

 

metallica píše:
ja sa tych Dbacks trosku bojim, v minulej sezone boli seriovym muzstvom, ked tahali serie vitazstiev a prehier, navyse ten Correia zatial nehadze zle ... aj ked samozrejme sila Arizony a Giants je trosku rozdielna


Já to zvažuji, ten kurz se mi nelíbí, uvažuji že to nedám a když ARI prohrají tak na ně vsadím zítra, protože sweep snad nedostanou, ačkoliv jak říkáš...



Nahoru Nahoru
 

úte dub 15, 2008 7:40 pm

 

Chicago/Oakland UNDER 9,5

-Under is 4-1 in the last 5 meetings
-Under is 5-2 in Umpire Joyces last 7 games behind home plate vs. Chicago
-Under is 6-1 in Athletics last 7 games vs. a left-handed starter
-Under is 4-1-1 in Athletics last 6 games with the total set at 9.0-10.5
-Under is 4-1 in Athletics last 5 games as a favorite
-Under is 5-1 in Danks' last 6 starts when their opponent allows 2 runs or less in their previous game


z cizĂ­ho fĂłra , ale mÄ› to jasnÄ› utvrdilo....

dnes opět málo bodů... GL :)



Nahoru Nahoru
 

úte dub 15, 2008 7:54 pm

 

zorry píše:
Chicago/Oakland UNDER 9,5

-Under is 4-1 in the last 5 meetings
-Under is 5-2 in Umpire Joyces last 7 games behind home plate vs. Chicago
-Under is 6-1 in Athletics last 7 games vs. a left-handed starter
-Under is 4-1-1 in Athletics last 6 games with the total set at 9.0-10.5
-Under is 4-1 in Athletics last 5 games as a favorite
-Under is 5-1 in Danks' last 6 starts when their opponent allows 2 runs or less in their previous game


z cizĂ­ho fĂłra , ale mÄ› to jasnÄ› utvrdilo....

dnes opět málo bodů... GL :)



Je to nějak moc CLEAR, a navíc nerad hraji u/o v kurzu pod 2, takže beze mne, ale samozřejmě GL.



Nahoru Nahoru
 

úte dub 15, 2008 8:01 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

ja hram v Chicagu domacich, Danks ma co napravovat po poslednom zapase



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 15, 2008 8:11 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Já si dnes zkusím vsadit na renesanci mocných pálek:

Detroit - Minnesota
Včera Tigers předvedli pěkné tři poslední směny za 11 bodů, celkově 16 hitů. Prosadil se skoro celý lineup, a to i proti Neshekovi, což není žádný outsider. Myslím si, že pálkaři Tigers včera "ochutnali čerstvou krev" a už se nemůžou dočkat večera, aby mohli pálit. Oproti tomu Sloweymu dnešní zápas moc nezávidím, bude to mít proti takhle nabuzenému soupeři hodně těžké. A když uspěje, možná nebude moci házet Neshek, což je pro bullpen Twins citelné oslabení. V Comerica Parku se overy vidí poměrně často, proč ne právě dnes.

Tip Tigers team total over 4,5 , kurs 1,877 Pinnacle

Tampa - Yankees
Jackson zatím házel excelentně, ale podle mne až tak dobrý není. Dnes ho prověří Yankees, kteří včera dali 15 hitů a 4 HR. Opět se prosadili skoro všichni hráči (každý HR dal někdo jiný). Bullpen Tampy rozhodně nepatří k nejlepším, i v Tampě padají body docela ochotně, jdu do toho.

Tip Yankees team total over 4,5 , kurs 1,893 Pinnacle

Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 15, 2008 8:43 pm

 

Nevypadá to špatně, ale osobně bych věřil raději NYY, ale jestli se pálka DET vzbudila :) , tak proč ne. GL



Nahoru Nahoru
 

úte dub 15, 2008 9:41 pm

 

Rika se, ze pri prvnim startu sezony mladej nadhazovac dominuje, v druhym je solidni a v tretim ho souperi tvrde rozsekaj, protoze uz na nej maj scouting report.....dneska by se to mohlo stat Edwinovi :)



Nahoru Nahoru
 

úte dub 15, 2008 9:46 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

viktor06 píše:
Rika se, ze pri prvnim startu sezony mladej nadhazovac dominuje, v druhym je solidni a v tretim ho souperi tvrde rozsekaj, protoze uz na nej maj scouting report.....dneska by se to mohlo stat Edwinovi :)


v minulej ho rozsekali hned od zaciatku



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 15, 2008 10:01 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

a Texas je v prdeli, skoda ze to Milwood v stvrtej zmene posral ... Rupe bol tiez "stastny" tah



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 6:05 am

 

metallica píše:
a Texas je v prdeli, skoda ze to Milwood v stvrtej zmene posral ... Rupe bol tiez "stastny" tah


Co se dá dělat... No ona to nebyla žádná sláva od začátku, jedině že by tam nechali Moseleyho ještě ze dvě směny :lol: :lol: , ale vzhledem k počtu nadhozu už nemohli.
Gratulace k CWS.



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron