Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ] 

sob dub 19, 2008 8:23 am

 

metallica píše:
pozeram ze fortuna vobec nereaguje na situaciu v Arizone ... kurz aj s MP vyssi ako v pinnacle 88)


Tak to vyšlo 50-50 Arizona easy, ale Rockies asi byli víc rozehraní :) .
Každopádně v plusu :wink:



Nahoru Nahoru
 

sob dub 19, 2008 8:27 am


sipo píše:
nesledujete niekto ci sa oplati hrat na spred medzi RL a ML s riskom na vyhru favorita o 1 run?
priklad dnes seattle vs LA
ML seattle 2,47
RL LA 2,37

v podstate berie kazdy vysledok okrem LA -1


Jednu dobu jsem to tak hraval, vždy nejlepší spred ve dnu. Provar na tom nebyl, ale zisk taky minimální. Aby to slušně vydělávalo musel bys tam tedy točit balík. Zkoušel jsem to ale asi jen 2 měsíce, takže to ber s rezervou. Nevím jestli třeba někdo, třeba psenik, nemá dlouhodobější statistiky?


Naposledy upravil Lewisx dne sob dub 19, 2008 8:37 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

sob dub 19, 2008 8:36 am

 

Taubmann píše:
Všímám si, že se specializujes na CARDS...gut...:-) vedes si stats? Jak to vypada?


Patřím jen mezi jejich fans, takže mám možná více info o Cards než ostatní, ale to jen proto, že se až tak do hloubky nestarám o ostatní týmy (ono to ani není možné). Statistiky si sám , ale nevedu, využívám net, kde se dá najít v podstatě vše. Dle mého pokud chceš profitovat na sázení je lepší hrát nějaký systém, nebo vybírat z denní nabídky na základě statistik a formy týmů. Sázet pouze na jeden tým si myslím, že není až dobrý nápad. Já osobně na ně z principu moc nesázím, jen občas a to hlavně ptoti, protože pak jsem vždy spokojený :)



Nahoru Nahoru
 

sob dub 19, 2008 9:05 am

 

[quote="Lewisx"]Cards(11-5,H7-2) - Giants(6-10,A1-5)

Cards, poté co včera prohráli dobře rozehraný třetím zápas 3-5(10), vyhráli sérii s Brewers 2-1, což bych před jejím začátkem bral všemi deseti. Nyní je čeká odvetná série s Giants, když série ve Frisku skončila 2-2. Do této série vstupují Cards jako favorité, ale na kopec se dnes za Giants postaví Matt Cain, který podal v sobotním zápase v San Francisku proti dnešnímu oponentovi Toddu Wellemeyerovi velmi dobrý výkon a zápas Giants prohráli (7-8(10)) až poté co Cards otočili zápas v závěru, což však pro Caina jistě nebylo překvapení, protože podobné "podpory" ze strany jeho spoluhráčů se mu dostává celkem často :wink:.

Todd Wellemeyer (Cards) RHP, W1-0, 4.00ERA, 20K, 7BB, 1.17WHIP
http://sports.yahoo.com/mlb/players/7136
Matt Cain (Giants) RHP, W0-1, 3.24ERA, 15K, 12BB, 1.50WHIP
http://sports.yahoo.com/mlb/players/7495

Jak jsem Ĺ™ekl, Matt Cain v pĹ™edchozĂ­m zápase podal velice dobrĂ˝ vĂ˝kon a povolil Cards pouze 2 dobÄ›hy (3H), ale Todd Wellemeyer nepodal takĂ© špatnĂ˝ vĂ˝kon, kdyĹľ sice byl ohodnocen 5ER, ale je tĹ™eba řícĂ­, Ĺľe velkou část viny nese Schumaker, neboĹĄ nebĂ˝t jeho chyby skonÄŤil by pouze s 1ER (coĹľ vĂ˝raznÄ› ovlivĹ



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron