Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

čtv úno 08, 2007 1:42 am


18:00 RUS - FIN 1,65-4,50-3,95

19:00 SWE - CZE 1,80-4,50-3,3

Kurzy: Bwin



Nahoru Nahoru
 

sob úno 10, 2007 12:17 pm

 

Czech Republic – Finland
10.2.2007 12:00

Tak se musím přiznat, že kurs u Expektu mě dost překvapil (2.15) v kamenkách je kolem 2.0, ale Expekt šel výše. Já volím ML sázku.. Naše jsem viděl v souboji se Švédy a byli dost špatní. Pomalí na puku, souhra vázla a ani Trvaj se mi nezdál nijak jistý. Navíc mi připadli někteří hráči, že jsou snad v repre omylem, obranná hra se mi tedy nelíbila vůbec, Švédové si často s našimi obránci dělali, co se jim líbilo. Věřím, že si naši vezmou ponaučení, ale i tak mi nepřijde, že by jsme měli nějaké velké šance v dnešním zápase. Najednou po vysoké prohře byl zapomenut i výsledek 1:1 z přáteláku jen o pár dní dříve. Nevím moc o hráčích finského výběru, kteří působí v domácí lize, ale mají ve výběru i velice kvalitní hráče, kteří působí ve Švédsku. Určitě mezi elitu patří Tomi Kallio, Esa Pirnes a Janne Niskala, ale jsou tam i další, kteří ve svých klubech hrají velmi dobře. Mezi jinými Pistola v HV71 nebo Bergenheim teď hraje více než slušně ve Frolundě a takhle bych mohl jmenovat déle..
Na mě náš výkon proti Švédsku vůbec nezapůsobil a dnes přijde na řadu další severský soupeř. Finové mají zajímavý výběr a přecejen si myslím, že o něco lepší než náš celek.

Tip Finsko ML k. 1.7(Fonbet) 5/10



Nahoru Nahoru
 

sob úno 10, 2007 3:18 pm

 

Czech Republic – Finland 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)

Tip Finsko ML k. 1.7(Fonbet) 5/10 - TIP KO

Naši celý zápas jasně lepším týmem a Finové naprosto bezzubí..



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron