Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

čtv úno 08, 2007 1:37 am


SVK´18, SUI´18, GER´18, USA´17

14:00 GER´18 - USA´17 3,75-5,00-1,55 (4,50-5,00-1,45)
17:15 SVK´18 - SUI´18 1,75-4,90-2,95 (1,85-4,60-2,80)

Kurzy: Bwin (v závorce Chance)


Naposledy upravil Maxx dne čtv úno 08, 2007 1:47 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

čtv úno 08, 2007 1:40 am

 

GER´18 - USA´17
Jedná se o turnaj Vlada Dzurillu. Prvně jmenovaný zápas ani nebudu moc rozebírat, snad jen počínání Němců na turnaji v Huttwilu - skončili předposlední (před našima, hehe), prohry se SUI 4:5, Slováky 2:4 a porazili jen ty naše "machry" 4:3, s Finy 1:2 po samostatných nájezdech. IMHO by to měla být celkem ízy výhra USA, ale ten kurz mě příliš neoslovil. I když až teď po sepsání sem mrkl i na bwin a těch 1,55 už mě začíná lákat.

SVK´18 - SUI´18
Tento zápas sem procházel přes dvě hodiny. Ta kurzová hladina mi příliš nesedí. Na MIH skončili ve skupině Slováci poslední, prohry s CAN 1:4, se SWE 1:2sn a se SUI 1:2, Švýcaři o příčku nad nimi, se SWE lost 3:5 a s CAN taky! Sestavy byly velmi podobné těm dnešním!
Další turnaj absolvovali Švýcaři ve Švédsku, kde zvítězili, porazili SWE 4:0, USA 3:1 a lost s FIN 0:3. Zde nastoupili v trošku obměněné sestavě. Poslední odehraný turnaj je z konce roku 2006 ve švýcarském Huttwilu, kde Slováci zvítězili, o bod před domácími Švýcary. V kádru domácích bylo pár nováčků a hráčů na zkoušku. Současný kádr je dá se říct komplet, nováčkem je tam pouze Hezel z Fribourgu, jinak nechybí opory týmu Suri, Bucher, Hollenstein či Sciaroni.
Slováci přede dvěma dny prohráli v přípravě s USA´17 1:4, trenér ale zkoušel hodně hráčů 17ti letých, nakonec tým doplnili tito hráči: Ján Brejčák, Filip Košecký, Michal Šiška a útočníci Martin Štepan, Peter Kopecký, Tomáš Vyletelka, Dalimír Jančovič a Richard Pánik. Pánik je teprve 16ti letý klučina.
Přesto skoro polovina těchto hráčů nebudou nováčky a hráli už na úspěšném turnaji v Huttwillu. A ta ostatní jména? Jsou to hráči, kteří kádr doplní, než že by nahradili jiné, zkušenější borce.
Já osobně bych vypsal rovinu, takže v kurzu kolem 3,00 je Švýcarsko určitě value, přesto žádný vážnější tip bych ani v tomto zápasu neviděl.



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron