Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

úte zář 25, 2007 11:39 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Budu teď týt z bedrníkova minulého tipu, snad mi promine a případně doplní názor systému a svůj :) :

Winterthur - Chiasso
Chiasso zajíždí na další zápas k silnému soupeři, tentokrát ho čeká první Winterthur. Střelecky je na tom ještě trochu lépe než Chaux de Fonds, který Chiasso v minulém kole přehrál 4:0. Celkové skóre z 9 zápasů 24:20, doma z 5 zápasů 16:8. Chiasso, ač poslední, občas nějaký ten gól dá a hodně jich dostává (celkem 9:27, venku 5:18), i v tomto zápase by se mu to mohlo povést, obrana Winterthuru příliš pevná není. Bojovat určitě bude, má zatím jen dva body za dvě remízy. Předchozí dva zápasy na Winterthuru skončily těsným overem, ale to bylo úplně jiné Chiasso: letos to bohužel vypadá na velké problémy. Kurs je pro mne na samé hranici hratelnosti, ale na takovýto zápas těžko vypsat vyšší.

Winterthur-Chiasso, tip vĂ­ce neĹľ 2,5 gĂłlu, kurs 1,50 Expekt, vklad 1/3

Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

stř zář 26, 2007 3:53 pm


kvcr píše:
Budu teď týt z bedrníkova minulého tipu, snad mi promine a případně doplní názor systému a svůj :) :

Winterthur - Chiasso
Chiasso zajíždí na další zápas k silnému soupeři, tentokrát ho čeká první Winterthur. Střelecky je na tom ještě trochu lépe než Chaux de Fonds, který Chiasso v minulém kole přehrál 4:0. Celkové skóre z 9 zápasů 24:20, doma z 5 zápasů 16:8. Chiasso, ač poslední, občas nějaký ten gól dá a hodně jich dostává (celkem 9:27, venku 5:18), i v tomto zápase by se mu to mohlo povést, obrana Winterthuru příliš pevná není. Bojovat určitě bude, má zatím jen dva body za dvě remízy. Předchozí dva zápasy na Winterthuru skončily těsným overem, ale to bylo úplně jiné Chiasso: letos to bohužel vypadá na velké problémy. Kurs je pro mne na samé hranici hratelnosti, ale na takovýto zápas těžko vypsat vyšší.

Winterthur-Chiasso, tip vĂ­ce neĹľ 2,5 gĂłlu, kurs 1,50 Expekt, vklad 1/3

Díky za připomínky a GL



...není co promíjet - skvělý tip :D
tento tip vybral i můj systém, ale jelikož jeho kurz u bwinu je pouze 1,40 - já ho nehraji.Za 1,5 bych do toho samozřejmě bez váhání šel.

pro doplnění - mé statistiky :)
1.Soupeři mezi sebou v posledních dvou sezónách hráli 4x.Z toho 2x over. Domácí hráli under/over - 0/2.
winterthur:
posledních 6 zápasů : 5x over
poslední 3 zápasy : 2x over
posledních 5 zápasů doma : 4x over
poslední 3 zápasy doma : 2x over
chiasso:
posledních 6 zápasů : 5x over
poslední 3 zápasy : 3x over
posledních 5 zápasů venku : 5x over
poslední 3 zápasy venku : 3x over

mĹŻj tip:
1. 3:1

Držím palce :!:



Nahoru Nahoru
 

stř zář 26, 2007 4:00 pm

 

na tento den mi systém nabídl zápas 1.švýcarské ligy

1.fc curych - fc basel -over 2,5 - 1,55 bwin

statistická podpora:

1.Soupeři mezi sebou v posledních dvou sezónách hráli 9x.Z toho 6x over. Domácí hráli under/over - 2/2.
fc curych:
posledních 6 zápasů : 5x over
poslední 3 zápasy : 2x over
posledních 5 zápasů doma : 5x :!: over
poslední 3 zápasy doma : 3x over
fc basel:
posledních 6 zápasů : 5x over
poslední 3 zápasy : 3x over
posledních 5 zápasů venku : 4x over
poslední 3 zápasy venku : 2x over


Jakékoliv připomínky k zápasům vítám

mĹŻj tip:
1. 3:1


1.výsledek : 2:2 ft OK


Naposledy upravil bedrnik dne stř zář 26, 2007 10:08 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

stř zář 26, 2007 7:14 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Basilej je dlouhodobě jedním z nejoverovějších týmů, FC Curych doma soupeře válcuje. Vypadá to hodně nadějně, mne jen trošku odrazuje, že je to zápas o první místo ve Švýcarsku a tedy zápas nejvyšší důležitosti. Na takový zápas by přece jen mohly SK vypsat vyšší kurs - Expekt má 1,60 , ale i to je pro mne ještě málo. Každopádně držím palce !

GL všem !



Nahoru Nahoru
  Profil

stř zář 26, 2007 10:22 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Tak dneska jsem šlápl vedle - gratulace bedrníkovi, přece jen systém je systém :)

GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

stř zář 26, 2007 11:14 pm

 

kvcr píše:
Tak dneska jsem šlápl vedle - gratulace bedrníkovi, přece jen systém je systém :)

GL všem


..ale kdybych tu hranici neposunul nahoru,tak bych také šlápl tam kde ty :) .Problémem je hlavně to, pokud ten tým, buď underový nebo overový má těch u or o hodně za sebou.- proto ten vykřičník,který u statistiky píši.Ze statistického hlediska je totiž u těchto sérií větší pravděpodobnost tzv.ukončení série - naštěstí to není pravidlem a často.
No, zítra to snad rusko vrátí :wink: GL!



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron