Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

úte zář 11, 2007 1:30 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Naši nastoupí bez Jana Kollera a i když jeho forma už není to co dřív, bude to podle mne velké oslabení. Irům bude také chybět jeden z útočníků. Při pevnosti naší obrany doma a ne-formě našeho útoku (pokud bude hrát Libor Došek, těžko Kollera nahradí a obvyklá taktika nakopávaných míčů může skončit fiaskem - jako se to ostatně stalo na MS, kdy se o náhradu pokusil Lokvenc) by se nabízel under, ale Irové oproti předchozím rokům hrají venku hodně útočně a mají z 4 zápasů skóre 6-9. Přesto si myslím, že by byli moc spokojeni s remízou a budou bránit pozorněji, aby se jim nestalo to, co na Kypru (2:5). V kursu na under (max. 1,70) bohužel příliš velkou hodnotu nevidím, takže to celé píšu jen proto, že Expekt nabízí "sázku zdarma" na přesný výsledek zápasu. Pokud se netrefíte, vrátí vám vklad do výše 150 Kč. Já jsem si dal 1:0 a byl bych moc rád, kdyby to tak dopadlo :) .

GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

stř zář 12, 2007 11:19 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 29, 2007 10:10 pm
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

kvcr píše:
Naši nastoupí bez Jana Kollera a i když jeho forma už není to co dřív, bude to podle mne velké oslabení. Irům bude také chybět jeden z útočníků. Při pevnosti naší obrany doma a ne-formě našeho útoku (pokud bude hrát Libor Došek, těžko Kollera nahradí a obvyklá taktika nakopávaných míčů může skončit fiaskem - jako se to ostatně stalo na MS, kdy se o náhradu pokusil Lokvenc) by se nabízel under, ale Irové oproti předchozím rokům hrají venku hodně útočně a mají z 4 zápasů skóre 6-9. Přesto si myslím, že by byli moc spokojeni s remízou a budou bránit pozorněji, aby se jim nestalo to, co na Kypru (2:5). V kursu na under (max. 1,70) bohužel příliš velkou hodnotu nevidím, takže to celé píšu jen proto, že Expekt nabízí "sázku zdarma" na přesný výsledek zápasu. Pokud se netrefíte, vrátí vám vklad do výše 150 Kč. Já jsem si dal 1:0 a byl bych moc rád, kdyby to tak dopadlo :) .

GL všem


Snad mi to nebudeš mít za zlé, ale já si to tentokrát už nepřeju aby to dobře dopadlo. Jet na ME si naše fotbalová reprezentace podle mě nezaslouží, dokonce si myslím, že je to jediná možnost, jak by mohli nastat pořádné změny. Pokud naši nepostoupí na ME a pak ani na MS, tak by mohl být konečně trochu rachot. To už by Košťál asi neustál, o dalších nutných změnách ani nemluvě! trala



Nahoru Nahoru
  Profil

stř zář 12, 2007 1:26 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Tak trochu ti rozumím: i když pan Brückner udělal pro náš fotbal hodně a sestavil svého času jeden z našich nejlepších týmů, jeho čas u nároďáku se podle mne naplnil - a projevilo se to myslím už na MS. Tým potřebuje generační výměnu a především (!!!) širší kádr reprezentantů. I když náhradníci kvalit základní jedenáctky zatím nedosahují, musejí dostávat další šance - a příležitostí je dost a dost (přáteláky, zápasy typu San Marino - kde např. Koller vůbec nemusel hrát - a s ním případně další s hrozbou žluté karty). Tenhle tým je pohromadě vlastně už cca 5 let (jediný způsob odchodu je vlastně ukončení kariéry) a to je na fotbal moc.

Práci vedenĂ­ svazu posoudit nedokážu (snad jen hanebnĂ© vyĹ™ešenĂ­ korupÄŤnĂ­ afĂ©ry) a ani si nemyslĂ­m, Ĺľe by vĂ˝kony našich reprezentantĹŻ nÄ›jak zvlášť ovlivĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv zář 13, 2007 12:13 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 29, 2007 10:10 pm
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

kvcr píše:
Já jsem si dal 1:0 a byl bych moc rád, kdyby to tak dopadlo :) .


Tak Ti moc gratuluju k pĹ™esnĂ©mu vĂ˝sledku 1:0, trefil jsi to parádnÄ›!! bravo KoneÄŤnÄ› se na to dalo koukat, uĹľ jsem to (pĹ™ed zápasem) vidÄ›l dost ÄŤernÄ›. No s tĂ­m bulvárem si myslĂ­m, Ĺľe máš pravdu, bohuĹľel denĂ­k Sport je dnes vlastnÄ› Blesk, jenĹľe lidĂ© jsou na to lechtivĂ­, bulvár kupujĂ­ a tak ani ostatnĂ­ denĂ­ky nechtÄ›jĂ­ zĹŻstat pozadu... ĂšroveĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv zář 13, 2007 11:53 am

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

DĂ­ky, tobÄ› taky !

První půlhodina byla z naší strany lahůdková, je vidět, že umíme hrát i po zemi, měnily se posty, využívaly se všechny prostory k útočení, prostě koncert. Poslední půlhodinu naši naopak hráli hodně zatažení, což proti deseti Irům asi být nemuselo. Bylo tam pár dobrých brejkových příležitostí, ale nepovedlo se je dotáhnout, přesto nakonec výsledek i předvedená hra potěšily.

GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

pát zář 14, 2007 12:36 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Vida, dlouho netrvalo a máme tu brilantní článek jednoho z nadějných mistrů pera: :?

http://fotbal.idnes.cz/fotbalova-magie- ... reprez_cig

Proto uĹľ neÄŤtu ani sportovnĂ­ rubriku ...



Nahoru Nahoru
  Profil

pát zář 14, 2007 1:38 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 29, 2007 10:10 pm
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

kvcr píše:
Vida, dlouho netrvalo a máme tu brilantní článek jednoho z nadějných mistrů pera: :?

http://fotbal.idnes.cz/fotbalova-magie- ... reprez_cig

Proto uĹľ neÄŤtu ani sportovnĂ­ rubriku ...


Ten tragéd je zástupcem šéfredaktora MF Dnes... :roll:



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron